آثار راه یافته به داوری

ردیف عنوان نویسنده ناشر سال نشر جشنواره سال برگزاری رتبه موضوع ژانر رده سنی
1 چنار دالبتي منصوره شريف زاده همراه 1381 پروین 1383 برگزیده رمان بزرگسال
2 روزها و نامه ها فرشته ساری چشمه 1382 شعر
3 فریاد نغمه رضایی نغمه زندگی 1381 شایسته تقدیر شعر
4 بیست سال با طنز رویا صدر هرمس 1381 برگزیده نقد و پژوهش
5 تو از بهشت آمده ای فریبا کلهر سروش 1381 داستان کودک و نوجوان
6 اینجا در این پرده منم سروش
7 شما یک دماغ زرد ندیدید؟ سوسن طاقدیس مدرسه
8 شعرهای خیال انگیز افسانه شعبان نزاد شعر
9 کوله پشتی ات کجاست؟ عرفان نظرآهاری به نشر 1381
10 قدم یازدهم سوسن طاقدیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1383 1385 داستان
11 دو فسقلی زهره پریرخ مدرسه داستان
12 یک نقاشی اکرم قاسم پور شباویز 1383 داستان کودک و نوجوان
13 کسی که موهایم راشانه زد مژگان کلهر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1382 پروین 1385 برگزیده داستان نوجوان
14 عکس چندم بابا عذرا جوزدانی کتاب سیب 1383 پروین 1385 برگزیده داستان نوجوان
15 خانواده آقای چرخشی طاهره ایبد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 1383 پروین 1385 برگزیده داستان نوجوان
16 پیانو مریم جعفری آذرمانی مجنون 1385 پروین 1387 برگزیده شعر سنتی
17 به وقت البرز مهرنوش قربانعلی آهنگ دیگر 1386 پروین 1387 برگزیده شعر نو
18 فصل آخر گیتا گرکانی کاروان 1384 پروین 1387 برگزیده داستان بلند
19 365 قصه برای شب های سال مژگان شیخی قدیانی 1386 پروین 1387 برگزیده داستان کودک و نوجوان
20 خانوم کوچیک سهیلا علوی زاده موسسه فرهنگی منادی تربیت 1384 پروین 1387 برگزیده داستان نوجوان
21 دلم برای تو تنگ است آتوسا صالحی پیدایش 1386 پروین 1387 برگزیده شعر نوجوان
22 ستاره ات گم شد کبری بابایی مدرسه 1386 پروین 1387 برگزیده شعر نوجوان
23 آی زنگوله، آی زنگوله افسانه شعبان نزاد به نشر 1384 پروین 1387 برگزیده شعر کودک و نوجوان
24 کفشای پولکی شکوه قاسم نیا کتاب های ارغوانی 1384 پروین 1387 برگزیده شعر کودک و نوجوان
25 به سوی زندگی، به سوی… ماری سابین روژه(نیلوفر باقرزاده اکبری) علمی فرهنگی 1384 پروین 1387 برگزیده داستان(ترجمه) کودک و نوجوان
26 با کفش های دیگران راه برو کیوان عبیدی آشتیانی چشمه 1385 پروین 1387 برگزیده داستان(ترجمه) نوجوان
27 حالا تو فریبا یوسفی تکا 1387 پروین 1389 برگزیده شعر سنتی
28 شاید مرا دوباره به خاطر بیاوری مژگان عباسلو هنر رسانه اردیبهشت 1387 پروین 1389 برگزیده شعر سنتی
29 سیب حوا سودابه امینی هنر رسانه اردیبهشت 1387 پروین 1389 برگزیده شعر نو
30 خاطرات بی تاویل شراره کامرانی فصل پنجم 1388 پروین 1389 برگزیده شعر نو
31 عشق آبی مریم مقانی انجمن قلم ایران 1388 پروین 1389 شایسته تقدیر داستان بلند
32 سفید سیاه راه راه شکوه قاسم نیا کتاب های ارغوانی 1387 پروین 1389 برگزیده شعر کودک و نوجوان
33 مجموعه نی نی بنفشه رسولیان بروجنی آمیس 1387 پروین 1389 برگزیده شعر کودک و نوجوان
34 گنجشک پر،جوراب پر مریم هاشم پور فصل پنجم 1387 پروین 1389 برگزیده شعر کودک و نوجوان
35 من آدم آهنی شدم کبری بابایی امیر کبیر 1387 پروین 1389 برگزیده شعر نوجوان
36 برسد به دست تو ای پادشاه جهان مهدیه نظری پیدایش 1388 پروین 1389 برگزیده داستان کودک و نوجوان
37 طعم تلخ خرما مهناز فتاحی پالیزان 1387 پروین 1389 شایسته تقدیر داستان نوجوان
38 جمهوری غزل سیده فاطمه موسوی فصل پنجم پروین 1391 برگزیده شعر
39 آتش نوشته های مداد شمعی راهله معماریان دفتر جوان شعر پروین 1391 برگزیده شعر
40 شهریور هزار و سیصد و نمیدانم چند طلا نژاد حسن قطره پروین 1391 شایسته تقدیر ادبیات داستانی
41 دختران باغ های قالی هنگامه مفید نمایش پروین 1391 شایسته تقدیر ادبیات نمایشی
42 فردریک اریک امانوئل اشمیت(شهلا حائری) قطره پروین 1391 شایسته تقدیر ادبیات نمایشی
43 نظریه و نقد پسا استعماری آزاده شاهمیری علم پروین 1391 شایسته تقدیر ادبیات پژوهشی
44 فقط یک بستنی قیفی الهام حسینی زاوه به نشر پروین 1391 شایسته تقدیر شعر کودک و نوجوان
45 میو میو تشکر مریم هاشم پور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پروین 1391 شایسته تقدیر شعر کودک و نوجوان
46 دفتر گل باز شد مریم زندی فصل پنجم پروین 1391 شایسته تقدیر شعر نوجوان
47 برو جلو بوق نزن فاطکه کاوندی نظر پروین 1391 شایسته تقدیر شعر نوجوان
48 مجموعه کتاب های نارنجی فریبا کلهر قدیانی پروین 1391 شایسته تقدیر داستان کودک و نوجوان
49 بازگشت هرداد فریبا کلهر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پروین 1391 شایسته تقدیر داستان نوجوان
50 سیاه قلب کتایون سلطانی افق پروین 1391 شایسته تقدیر داستان ترجمه کودک و نوجوان
51 هزار گره مریم فردوسی نیستان پروین 1393 شایسته تقدیر داستان بزرگسال
52 جاری تر از ونیز پونه نیکویی هزاره ققنوس پروین 1393 شایسته تقدیر شعر بزرگسال
53 سکوت گفتنی سودابه مهیجی سوره مهر پروین 1393 شایسته تقدیر شعر بزرگسال
54 حرکت تئاتر به سمت شعر طلایه رویایی قطره پروین 1393 برگزیده پژوهش ادبی
55 کارکرد ابهام در فرآیند خوانش متن فروغ صهبا آگه پروین 1393 برگزیده پژوهش ادبی
56 هم روزنامه هم کلوچه مریم هاشم پور امیرکبیر پروین 1393 شایسته تقدیر شعر کودک و نوجوان
57 من و عجیب و غریب فروزنده خداجو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پروین 1393 شایسته تقدیر داستان کودک و نوجوان
58 بهتر از شکلات مجانی سودابه فرضی پور امیرکبیر پروین 1393 شایسته تقدیر داستان کودک و نوجوان
59 قطار شبانه لیسبون مهشید میرمعزی افق پروین 1393 برگزیده ترجمه
60 وداع با ملکه سعیده بوغیری البرز پروین 1393 برگزیده ترجمه
61 دایره مریم جعفری آذرمانی فصل پنجم پروین 1395 برگزیده شعر
62 آب و تاب سعیده موسوی زاده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پروین 1395 برگزیده داستان کودک و نوجوان
63 خون مژدگی الهام فلاح چشمه پروین 1395 برگزیده داستان بزرگسال
64 بیرون ذهن من آنیتا یارمحمدی پیدایش پروین 1395 شایسته تقدیر ترجمه
65 تاجماه فریده فرجام مروارید پروین 1395 شایسته تقدیر ادبیات نمایشی
66 مرده ریگ تهمینه محمدی افراز پروین 1395 شایسته تقدیر ادبیات نمایشی
67 اژدهاکشان یوسف علیخانی نگاه 1386 جلال 1387 شایسته تقدیر داستان کوتاه
68 قاعده بازی فیروز زنوزی جلالی علم 1386 جلال 1387 شایسته تقدیر داستان بلند
69 آیین آیینه حسینعلی قبادی دانشگاه تربیت مدرس 1386 جلال 1387 شایسته تقدیر نقد ادبی
70 از اسطوره تا حماسه سجاد آیدنلو جهاد دانشگاهی مشهد 1386 جلال 1387 شایسته تقدیر نقد ادبی
71 سازمان مجاهدین خلق جمعی از پژوهشگران موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی 1385 جلال 1387 شایسته تقدیر تاریخ نگاری
72 دا سیده اعظم حسینی سوره مهر 1387 جلال 1387 برگزیده دفاع مقدس مستندنگاری
73 زبان عرفان علیرضا فولادی فراگفت 1387 جلال 1387 برگزیده نقد ادبی
74 تماشاخانه اساطیر نغمه ثمینی نی 1387 جلال 1387 برگزیده نقد ادبی
75 اطلس شیعه رسول جعفریان سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح 1387 جلال 1387 برگزیده تاریخ
76 از معنا تا صورت مهدی محبتی سخن جلال 1389 شایسته تقدیر نقد ادبی
77 تاریخ ادبی ایران و قلمرو زبان فارسی سید مهدی زرقانی سخن جلال 1389 شایسته تقدیر نقد ادبی
78 تالار پذیرایی پایتخت محمدعلی گودینی سوره مهر جلال 1389 شایسته تقدیر داستان
79 نامیرا صادق کرمیار نیستان جلال 1389 شایسته تقدیر داستان
80 جاده جنگ منصور انوری سوره مهر جلال 1390 برگزیده داستان
81 از اشارت های دریا حمیدرضا توکلی مروارید جلال 1390 برگزیده نقد ادبی
82 نبرد سمیرم کاوه بیات خجسته جلال 1390 برگزیده تاریخ نگاری
83 فرهنگ و تمدن ایرانی محسن معصومی علمی و فرهنگی جلال 1390 برگزیده تاریخ نگاری
84 تا خمینی شهر موسسه جهادی موسسه ایمان جهادی جلال 1390 برگزیده مستندنگاری
85 حافظ هفت اکبر صحرایی سوره مهر جلال 1391 شایسته تقدیر داستان
86 عقل سرخ تقی پورنامداریان سخن جلال 1391 شایسته تقدیر نقد ادبی
87 شرح اسم هدایت الله بهبودی مطالعات و پژوهش های سیاسی جلال 1391 شایسته تقدیر انقلاب اسلامی مستندنگاری
88 انتفاضه شعبانیه صفاالدین تبرائیان مرکز اسناد انقلاب اسلامی جلال 1392 شایسته تقدیر تاریخ نگاری
89 نبرد طریق القدس امیر رزاق زاده مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس جلال 1392 شایسته تقدیر دفاع مقدس مستندنگاری
90 ملکان عذاب ابوتراب خسروی ثالث جلال 1393 برگزیده رمان
91 آه با شین محمدکاظم مزینانی سوره مهر جلال 1393 برگزیده رمان
92 سفر بر گذشتنی محمدرضا توکلی صابری قطره جلال 1393 برگزیده مستندنگاری
93 زندان الرشید محمدمهدی بهداروند سوره مهر جلال 1393 برگزیده مستندنگاری
94 گشودن رمان حسین پاینده مروارید جلال 1393 برگزیده نقد ادبی
95 رازهای سانتی متری مردعلی مرادی روزنه جلال 1393 شایسته تقدیر داستان کوتاه
96 پاییز فصل آخر سال است نسیم مرعشی چشمه جلال 1394 برگزیده رمان
97 دختر لوتی شهریار عباسی مروارید جلال 1394 برگزیده دفاع مقدس رمان
98 آب هرگز نمی میرد حمید حسام صریر جلال 1394 برگزیده دفاع مقدس مستندنگاری
99 نگهبان تاریکی مجید قیصری افق جلال 1394 شایسته تقدیر داستان کوتاه
100 آیا بچه های خزانه رستگار می شوند؟ مهدی اسدزاده پیدایش جلال 1394 شایسته تقدیر داستان کوتاه
101 کلک خیال انگیز ابوالفضل حری نی جلال 1394 شایسته تقدیر نقد ادبی
102 روایت شناسی کاربردی علی عباسی دانشگاه شهید بهشتی جلال 1394 شایسته تقدیر نقد ادبی
103 تو در قاهره خواهی مرد حمیدرضا صدر چشمه جلال 1394 شایسته تقدیر مستندنگاری
104 لم یزرع محمدرضا بایرامی نیستان جلال 1395 برگزیده دفاع مقدس رمان
105 روباه شنی محمد کشاورز چشمه جلال 1395 برگزیده داستان کوتاه
106 بازار خوبان آرش صادق بیگی نگاه جلال 1395 برگزیده داستان کوتاه
107 پیغام ماهی ها گلعلی بابایی بیست و هفت جلال 1395 شایسته تقدیر مستندنگاری
108 ر مریم برادران آرما جلال 1395 شایسته تقدیر مستندنگاری
109 این خیابان سرعت گیر ندارد مریم جهانی مرکز جلال 1396 برگزیده رمان
110 بی کتابی محمدرضا شرفی خبوشان شهرستان ادب جلال 1396 برگزیده رمان
111 اسم شوهر من تهران است زهره شعبانی مرکز جلال 1396 شایسته تقدیر داستان کوتاه
112 آنک پاریس میرجلال الدین کزازی صدای معاصر جلال 1396 شایسته تقدیر مستندنگاری
113 سفر دیدار محمدرضا توکلی صابری اختران جلال 1396 شایسته تقدیر مستندنگاری
114 بلاقطع از آتن تا مدینه داود عمارتی مقدم هرمه جلال 1396 شایسته تقدیر نقد ادبی
115 درآمدی بر تحلیل انتقادی گفتمان روایی حسین صافی نی جلال 1396 شایسته تقدیر نقد ادبی
116 دود پشت تپه محمدرضا بایرامی حبیب اول برگزیده داستان نوجوان
117 سنگ اندازان غار کبود حبیب اول برگزیده داستان نوجوان نوجوان
118 عمو رستم محمد میرکیانی حبیب اول برگزیده داستان نوجوان نوجوان
119 نیمه های فراموشی مهرداد غفارزاده حبیب اول برگزیده دفاع مقدس داستان بزرگسال بزرگسال
120 به جای دیگری مصطفی خرامان حبیب اول برگزیده دفاع مقدس داستان بزرگسال بزرگسال
121 سفر به گرای 270 درجه احمد دهقان حبیب اول برگزیده دفاع مقدس داستان بزرگسال بزرگسال
122 از سرزمین نور محمدرضا سرشار حبیب اول تقدیر دفاع مقدس
123 چشم های روشن حمیدرضا شاه آبادی حبیب دوم برگزیده داستان نوجوان نوجوان
124 سایه ملخ محمدرضا بایرامی حبیب دوم برگزیده داستان نوجوان نوجوان
125 نبرد در قلعه گوگ تپه یوسف قوجق حبیب دوم برگزیده داستان نوجوان نوجوان
126 آواز نیمه شب داوود غفارزادگان حبیب دوم برگزیده دفاع مقدس داستان بزرگسال بزرگسال
127 زمانی برای بزرگ شدن محسن مومنی حبیب دوم برگزیده دفاع مقدس داستان بزرگسال بزرگسال
128 دیگر هیچ احمد غلامی حبیب دوم برگزیده دفاع مقدس داستان بزرگسال بزرگسال
129 رفاقت به سبک تانک داوود امیریان حبیب سوم برگزیده دفاع مقدس داستان نوجوان نوجوان
130 به دنبال صدای او محمدرضا بایرامی حبیب سوم برگزیده دفاع مقدس داستان نوجوان نوجوان
131 هزارپا داوود غفارزادگان حبیب سوم برگزیده دفاع مقدس داستان نوجوان نوجوان
132 پل معلق محمدرضا بایرامی حبیب سوم برگزیده دفاع مقدس داستان
133 داستان بهنام داوود امیریان حبیب سوم برگزیده دفاع مقدس زندگینامه داستانی
134 آوازهای نارنجی عبدالمجید نجفی حبیب چهارم نامزد داستان نوجوان
135 کوچه صمصام حمیدرضا نجفی حبیب چهارم نامزد داستان نوجوان
136 هزار ویک سال شهریار مدنی پور حبیب چهارم نامزد داستان نوجوان
137 شبی که جرواسک نخواند جمشید خانیان حبیب چهارم برگزیده داستان نوجوان
138 قله شمالی محمدرضا محمدی پاشاک حبیب چهارم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
139 می توان تنها رفت داوود بختیاری دانشور حبیب چهارم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
140 مرغ‌های دریایی محمدرضا بایرامی حبیب چهارم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
141 روزی روزگاری..مردی حسن فتاحی حبیب چهارم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
142 یادگار محسن جعفری مطلق حبیب چهارم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
143 سال بازگشت احمد دهقان حبیب چهارم برگزیده دفاع مقدس زندگینامه داستانی
144 خانواده آقای چرخشی طاهره ایبد حبیب پنجم نامزد داستان نوجوان نوجوان
145 راز گمشده خاور عبدالمجید نجفی حبیب پنجم نامزد داستان نوجوان نوجوان
146 جام جهانی در جوادیه داوود امیریان حبیب پنجم نامزد داستان نوجوان نوجوان
147 پارسیان و من آرمان آرین حبیب پنجم برگزیده داستان نوجوان نوجوان
148 از پنج نفر مصطفی محمدی حبیب پنجم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
149 آخرین بنکه رحیم مخدومی حبیب پنجم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
150 غریبه داوود بختیاری دانشور حبیب پنجم نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
151 چه کسی ماشه را خواهد کشید رحیم مخدومی حبیب پنجم برگزیده دفاع مقدس زندگینامه داستانی
152 پاییز در قطار محمدکاظم مزینانی حبیب ششم نامزد داستان نوجوان نوجوان
153 مرادو محمدعلی آزادیخواه حبیب ششم نامزد داستان نوجوان نوجوان
154 کاش یکی قصه اش را می گفت شکوه قاسم نیا حبیب ششم نامزد داستان نوجوان نوجوان
155 خانم کوچیک سهیلا علوی زاده حبیب ششم نامزد داستان نوجوان نوجوان
156 اندکی سایه احمد بیگدلی حبیب ششم نامزد داستان بزرگسال بزرگسال
157 گل انلرها را باد میبرد هادی حکیمیان حبیب ششم نامزد داستان بزرگسال بزرگسال
158 باز باران سعید تشکری حبیب ششم نامزد داستان بزرگسال بزرگسال
159 شطرنج با ماشین قیامت حبیب احمدزاده حبیب ششم برگزیده دفاع مقدس رمان بزرگسال
160 مجموعه داستان کوتاه سه دختر گلفروش مجید قیصری حبیب ششم برگزیده دفاع مقدس ادبیات داستانی بزرگسال
161 شراره های آفتاب جلیل امجدی حبیب ششم برگزیده دفاع مقدس زندگینامه داستانی
162 چرا دریا عصبانی شد جعفر توزنده جانی حبیب هفتم برگزیده
163 لاک پشت فیلی جمشید خانیان حبیب هفتم برگزیده
164 پیامبر نقی سلیمانی حبیب هفتم تقدیر
165 لالایی برای دختر مرده حمیدرضا شاه آبادی حبیب هشتمین برگزیده داستان نوجوان
166 ناهی جمشید خانیان حبیب هشتمین برگزیده داستان نوجوان
167 انجمن مخفی احمد شاکری حبیب هشتمین برگزیده رمان بزرگسال
168 عبور از بودن حسین مهکام حبیب هشتمین برگزیده داستان کوتاه بزرگسال
169 گوساله سرگردان مجید قیصری حبیب هشتمین برگزیده دفاع مقدس داستان بزرگسال
170 من و رضا و آیدین سید هاشم حسینی حبیب نهمین نامزد داستان نوجوان
171 گرگ ها از برف نمی ترسند محمدرضا بایرامی حبیب نهمین نامزد داستان نوجوان
172 طبقه هفتم غربی جمشید خانیان حبیب نهمین نامزد داستان نوجوان
173 اعترافات غلامان حمیدرضا شاه‌آبادی حبیب نهمین برگزیده زندگینامه داستانی نوجوان
174 بیوتن رضا امیرخانی حبیب نهمین نامزد داستان بزرگسال
175 شماس شامی مجید قیصری حبیب نهمین نامزد داستان بزرگسال
176 ساعت ها هم خوابند حسینعلی جعفری حبیب نهمین نامزد داستان کوتاه بزرگسال
177 آلبوم عکس اصغر استاد حسن معمار حبیب نهمین نامزد دفاع مقدس داستان کوتاه بزرگسال
178 قواره ای برای دو نفر زهره یزدان پناه حبیب نهمین نامزد دفاع مقدس داستان کوتاه بزرگسال
179 فاخته ها به لانه بر می گردند مجید حمیدی حبیب نهمین نامزد داستان بلند
180 خون نوشت محمدرضا بایرامی حبیب نهمین نامزد رمان
181 دا سیده اعظم حسینی حبیب نهمین نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
182 نیمه پنهان ماه(شهیدقجاوند) نجمه کتابچی حبیب نهمین نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
183 آن روز هشت صبح لاله جعفری حبیب نهمین نامزد دفاع مقدس زندگینامه داستانی
184 عروس آسمان وجیهه علی اکبری سامانی حبیب نهمین تقدیر
185 پا به پای شما دویدم آمنه آدینه حبیب نهمین تقدیر
186 شماره تلفن بهشت مرضیه جوکار حبیب دهمین تقدیر کودک
187 خداحافظ راکون پیر کلر ژوبرت حبیب دهمین برگزیده کودک
188 وخدا پاسخ داد… سوسن طاقدیس حبیب دهمین تقدیر نوجوان
189 دشتبان احمد دهقان حبیب دهمین برگزیده دفاع مقدس نوجوان
190 غوص عمیق جمشید خانیان حبیب دهمین برگزیده دفاع مقدس نوجوان
191 دوره درهای بسته(جلد6) سید حسین یحیوی حبیب دهمین تقدیر زندگینامه داستانی
192 نیمه پنهان ماه(شهید اصغریخواه) فاطمه غفاری حبیب دهمین برگزیده
193 عبور از ضخامت ابرها بهزاد شیخی حبیب دهمین تقدیر دفاع مقدس داستان
194 قفس محمد حنیف حبیب دهمین برگزیده دفاع مقدس داستان
195 مهمانی با کلاغ ها زهرا پورقربان  افراز حبیب دهمین تقدیر مجموعه داستان
196 عروس بید یوسف علیخانی حبیب دهمین برگزیده مجموعه داستان
197 تالار پذیرایی پایتخت محمد علی گودینی حبیب دهمین تقدیر رمان
198 همسفران محمدرضا بایرامی حبیب دهمین برگزیده رمان
199 کرم سه نقطه سروناز پریش حبیب یازدهم نامزد کودک
200 این سر دنیا آن سر دنیا مجید راستی حبیب یازدهم تقدیر کودک
201 فیل آبی نازنین گودرزوند حبیب یازدهم نامزد کودک
202 خواب ها و هندوانه ها مرجان کشاورز آزاد حبیب یازدهم نامزد کودک
203 هستی فرهاد حسن زاده حبیب یازدهم نامزد نوجوان
204 دختری با روبان سفید مژگان کلهر حبیب یازدهم نامزد نوجوان
205 حتی یک دقیقه کافی است آتوسا صالحی حبیب یازدهم برگزیده نوجوان
206 عاشقانه های یونس در شکم ماهی جمشید خانیان حبیب یازدهم نامزد نوجوان
207 سوران سرد جواد افهمی حبیب یازدهم برگزیده دفاع مقدس
208 غنیمت صادق کرمیار حبیب یازدهم نامزد دفاع مقدس
209 درهای آسمان به روی زمین باز می شوند سیاوش رحیمی حبیب یازدهم نامزد دفاع مقدس
210 مگیل محسن مطلق حبیب یازدهم تقدیر دفاع مقدس
211 خواب هایت را به آب بگو شیرین اسحاقی حبیب یازدهم نامزد دفاع مقدس
212 پسرم یوسف طیبه مزینانی حبیب یازدهم نامزد زندگینامه داستانی
213 وقتی پرنده ها خواب بودند اصغر فکور حبیب یازدهم نامزد زندگینامه داستانی
214 وداع یک مرد شمسی خسروی حبیب یازدهم تقدیر زندگینامه داستانی
215 سربازها به خانه بر نمی گردند اصغر فکور حبیب یازدهم نامزد زندگینامه داستانی
216 تپه جاویدی و راز اشلو اکبر صحرایی حبیب یازدهم برگزیده زندگینامه داستانی
217 عصر روز سوم سید علیرضا مهرداد حبیب یازدهم نامزد زندگینامه داستانی
218 داستان های همیشه محمد باقر رضایی حبیب یازدهم نامزد داستان کوتاه
219 چه قدر حرف نمی زند حوزه هنری حبیب یازدهم برگزیده داستان کوتاه
220 سه شنبه های دوست داشتنی محمدرضا سرشار حبیب یازدهم نامزد داستان کوتاه
221 صد درجه سانتی گراد سارا عرفانی حبیب یازدهم نامزد داستان کوتاه
222 شاه بی شین محمدکاظم مزینانی حبیب یازدهم برگزیده رمان
223 تفنگ پدر بر بام های تهران حسن بهرامی حبیب یازدهم نامزد رمان
224 ایراندخت بهنام ناصح حبیب یازدهم نامزد رمان
225 گل سنگ سید هاشم حسینی حبیب یازدهم تقدیر رمان
226 بی بی گل نادر وحید حبیب یازدهم نامزد رمان
227 خلوت مدیر علی اکبر والایی حبیب یازدهم نامزد رمان
228 روزی که مانیا پادشاه شد عذرا جوزدانی حبیب دوازدهم تقدیر کودک
229 پادشاه کوتوله و ازدواج دماغ کوچک ها مهدی میرکیانی حبیب دوازدهم نامزد کودک
230 کتاب های نارنجی(جلد 50 فروزنده خداجو حبیب دوازدهم تقدیر کودک
231 مجموعه کی اسم و چند قصه گروه نویسندگان حبیب دوازدهم برگزیده کودک
232 دیو سیاه دم به سر طاهره ایبد حبیب دوازدهم نامزد کودک
233 فصل پنجم، سکوت محمدرضا بایرامی حبیب دوازدهم تقدیر نوجوان
234 گردان قاطرچی ها داوود امیریان حبیب دوازدهم برگزیده نوجوان
235 دختران علیه دختران مصطفی خرامان حبیب دوازدهم نامزد نوجوان
236 بازگشت هرداد فریبا کلهر حبیب دوازدهم نامزد نوجوان
237 ننه یخی، پسر و تابستان حمیدرضا نجفی حبیب دوازدهم نامزد نوجوان
238 قسمت دوم سید هاشم حسینی حبیب دوازدهم نامزد رمان
239 رنج محمد محمودی نورآباد حبیب دوازدهم تقدیر رمان
240 میوه های رسیده سید مهرداد موسویان حبیب دوازدهم نامزد رمان
241 پایی که جا ماند سید ناصر حسینی پور حبیب دوازدهم برگزیده خاطره
242 دختر شینا بهناز ضرابی زاده حبیب دوازدهم نامزد خاطره
243 نورالدین پسر ایران معصومه سپهری حبیب دوازدهم تقدیر خاطره
244 چه کسی قشقره ها را می کشد حجت شاه محمدی حبیب دوازدهم نامزد خاطره
245 خواب خون محمد عزیزی حبیب دوازدهم تقدیر زندگینامه داستانی
246 زمین گواهی می دهد کامران پارسی نژاد حبیب دوازدهم نامزد زندگینامه داستانی
247 پروانگی یک شمع سید عباس فاطمی و اکرم محمدی حبیب دوازدهم نامزد زندگینامه داستانی
248 قله فریاد محمدعلی آقامیرزایی حبیب دوازدهم نامزد زندگینامه داستانی
249 زیرخاکی مجید قیصری حبیب دوازدهم نامزد مجموعه داستان
250 برخورد نزدیک محمدرضا بایرامی حبیب دوازدهم نامزد مجموعه داستان
251 چتر کبود جواد افهمی حبیب دوازدهم نامزد مجموعه داستان
252 داستان های غریب مردمان عادی محمدعلی علومی حبیب دوازدهم نامزد مجموعه داستان
253 فقط عاشق زبان عاشق را می فهمد قاسمعلی فراست حبیب دوازدهم تقدیر مجموعه داستان
254 پریباد محمدعلی علومی حبیب دوازدهم نامزد رمان
255 دشت های سوزان صادق کرمیار حبیب دوازدهم تقدیر رمان
256 حافظ هفت اکبر صحرایی حبیب دوازدهم نامزد رمان
257 کمی دیرتر سید مهدی شجاعی حبیب دوازدهم نامزد رمان
258 قدیس ابراهیم حسن بیگی حبیب دوازدهم نامزد رمان
259 بچه تمساح کجا رفت یگانه مرادی لاکه حبیب سیزدهم نامزد کودک
260 خواب های خوشمزه سرور کتبی حبیب سیزدهم نامزد کودک
261 حلزون من گم شده داوود امیریان حبیب سیزدهم نامزد کودک
262 قیچی دنبال کار می گشت منیره هاشمی حبیب سیزدهم نامزد کودک
263 فقط دختر بابا طیبه شجاعی حبیب سیزدهم نامزد کودک
264 دلم یک دوست می خواهد مهناز فتاحی حبیب سیزدهم نامزد کودک
265 مجموعه قصه های ریزه میزه فریبرز لرستانی حبیب سیزدهم نامزد کودک
266 قصه های ترمه کوچولو سید سعید هاشمی حبیب سیزدهم نامزد کودک
267 قصه های تصویری از هزار و یک شب حسین فتاحی حبیب سیزدهم نامزد کودک
268 دختر خورشید، سردار رشید محمدرضا یوسفی حبیب سیزدهم نامزد کودک
269 بابای من با سس خوشمزه است سید نوید علی اکبر حبیب سیزدهم نامزد کودک
270 روزی که گوش های پادشاه کوتوله دراز شد مهدی میرکیایی حبیب سیزدهم نامزد کودک
271 مجموعه قصه هایی از امام علی و یارانش مژگان شیخی حبیب سیزدهم نامزد کودک
272 قصه های غار مرجان کشاورزی آزاد حبیب سیزدهم برگزیده کودک
273 پی تی کو پی تی کو فرهاد حسن زاده حبیب سیزدهم تقدیر کودک
274 وقتی مژی گم شد حمیدرضا شاه آبادی حبیب سیزدهم نامزد نوجوان
275 دلقک هدی حدادی حبیب سیزدهم نامزد نوجوان
276 هفت خوان و خرده ای احمد اکبرپور حبیب سیزدهم نامزد نوجوان
277 آرزوی سوم مصطفی خرامان حبیب سیزدهم نامزد نوجوان
278 یک جعبع پیتزا برای ذوزنقه کباب شده جمشید خانیان حبیب سیزدهم نامزد نوجوان
279 آن سوی پرچین خیال عبدالصالح پاک حبیب سیزدهم برگزیده نوجوان
280 امیرحسین و چراغ جادو ابراهیم حسن بیگی حبیب سیزدهم تقدیر نوجوان
281 افرا حسینعلی جعفری حبیب سیزدهم نامزد رمان
282 دخیل عشق مریم بصیری حبیب سیزدهم نامزد رمان
283 آواز ابابیل مجید پورولی کلشتری حبیب سیزدهم نامزد رمان
284 داستان من جمشید طاهری حبیب سیزدهم نامزد رمان
285 کمانی برای آرش محمد محمودی نورآباد حبیب سیزدهم نامزد رمان
286 قیدار رضا امیرخانی حبیب سیزدهم نامزد رمان
287 یکی بود سه تا نبود مهدی کفاش حبیب سیزدهم نامزد رمان
288 دکتر داتیس حامد اسماعیلیون حبیب سیزدهم نامزد رمان
289 غزال رمیده از غزل کامران داوری نیکو حبیب سیزدهم نامزد رمان
290 سیب ترش فرشته نوبخت حبیب سیزدهم نامزد رمان
291 ماجرای خونزاد سید امین حسینیون حبیب سیزدهم نامزد رمان
292 پروانه ای روی شانه بهنام ناصح حبیب سیزدهم برگزیده رمان
293 سایه های بلند شهریار عباسی حبیب سیزدهم تقدیر رمان
294 قصه های الکی پلکی گروه نویسندگان پیدایش حبیب چهاردهم نامزد کودک
295 ماهیگیر و بهار مژگان کلهر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حبیب چهاردهم نامزد کودک
296 موش میشم مرا بگیر مجید راستی شهر حبیب چهاردهم نامزد کودک
297 چه کسی برای گنجشک نامه نوشت مجید راستی شهر حبیب چهاردهم نامزد کودک
298 آب گفت من خوردنی نیستم مجید راستی شهر حبیب چهاردهم نامزد کودک
299 قصه های سرو ته محمدرضا شمس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حبیب چهاردهم برگزیده کودک
300 شکارچی باد ایران عسگری ایران بان حبیب چهاردهم نامزد نوجوان
301 لحظه های سکسکه احمد اکبرپور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حبیب چهاردهم نامزد نوجوان
302 نردبانی رو به آسمان یوسف قوجق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حبیب چهاردهم نامزد نوجوان
303 این وبلاگ واگذار می شود فرهاد حسن زاده افق حبیب چهاردهم برگزیده نوجوان
304 بچه های کارون احمد دهقان سوره مهر حبیب چهاردهم تقدیر نوجوان
305 روز نهنگ عباس عبدی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حبیب چهاردهم نامزد نوجوان
306 سرزمین آبی من نصرت الله محمودزاده قدیانی حبیب چهاردهم نامزد
307 گرگ سالی امیرحسین فردی سوره مهر حبیب چهاردهم برگزیده
308 آه با شین محمدکاظم مزینانی سوره مهر حبیب چهاردهم نامزد
309 لحظه ها جا می مانند یوسف قوجق شهرستان ادب حبیب چهاردهم نامزد
310 هکلاه جادویی و مجسمه مسی محمد حنیف عصر داستان حبیب چهاردهم تقدیر
311 آبنبات هل دار مهرداد صدقی سوره مهر حبیب چهاردهم برگزیده
312 درد صادق کرمیار عصر داستان حبیب چهاردهم نامزد
313 وقایع نگاری یک زندیق مصطفی جمشیدی عصر داستان حبیب چهاردهم نامزد رمان آزاد
314 هست یا نیست سارا سالار چشمه حبیب چهاردهم نامزد رمان آزاد
315 این وصله ها به من می چسبد احمد غلامی نیلوفر حبیب چهاردهم برگزیده رمان آزاد
316 بی ترسی محمدرضا کاتب ثالث حبیب چهاردهم نامزد رمان آزاد
317 بی مترسک علی غبیشاوی نگاه حبیب چهاردهم نامزد رمان آزاد
318 کوتی کوتی فرهاد حسن زاده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حبیب پانزدهم نامزد کودک
319 دختر کوچولو فرمانده سبیلو الهام مزارعی افق حبیب پانزدهم تقدیر کودک
320 وای نه کلر ژوبرت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حبیب پانزدهم تقدیر کودک
321 پریزادان درخت سیب سید نوید سید علی اکبری افق حبیب پانزدهم نامزد کودک

زمان برگزاری جشنواره

دهه‌ی مبارک فجر

مهلت ارسال

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه‌ی جشنواره ملی سرو: 15 دی ماه 1397

جوایز

در هر رشته یک اثر برگزیده و سه اثر شایسته تقدیر معرفی می‌گردد.